Otkazane pripreme!

Na žalost, epidemiološka situacija se pogoršala u Hrvatskoj i u gradu Zagrebu. Nove mjere Stožera, koje se tiču izravno sportašica i sportaša mlađih dobnih kategorija, ali velikim dijelom i seniora u atletici uvjetuju i klupske promjene planova. Odnosi se to na ritam i strukturu treninga, no ponajviše na predviđene pripreme za naše članove. Zbog prioritetne želje očuvanja zdravlja svih naših članica i članova bili smo prisiljeni otkazati najavljene pripreme u Splitu, odnosno u Mrkoplju (Opatiji). Vjerujemo da će naši članovi to razumijeti, kao i roditelji najmlađih naših nadarenih članova, koji su trebali na te pripreme ići.

Nadamo se da će se situacija uskoro popraviti, kako bismo normalno krenuli u sezonu na otvorenom, uz odrađivanje priprema, ukoliko to uspijemo organizirati nakon ukidanja ovih novih mjera Stožera. HAAK Mladost i dalje čvrsto zauzima stav da je zdravlje uvijek na prvom mjestu!