HALS - ponovo uspjesi…

U 2.kolu Hrvatske atletske lige sjever, u Varaždinu, 14. travnja, imali smo daleko najviše natjecatelja. Autobus i osobni automobili bili su puni Mladostašica i Mladostaša na putu prema Varaždinu. Osim 2 prva mjesta Marte Musladin, dva vodeća mjesta na 600 metara mlađih juniora, ili odličnih štafeta, svakako treba zabilježiti ukupno prvo mjesto u 3 konkurencije - starijih kadetkinja (192 boda!) i starijih kadeta (188 bodova), ali i kod mlađih juniora (141 bod), pa drugo mjesto Mladosti kod limačica, odmah iza Dinamo-Zrinjevca (166 prema naših 163 boda), osmo mjesto među limačima, šesto mjesto kod mlađih kadetkinja, 16. kod mlađih kadeta, sedmo kod mlađih juniorki, osmo kod žena i peto kod muških.

Evo pojedinačnih rezultata:

60m, visoki start, limačice
2. Dorotea Strojin - 9.20
3. Josipa Klišanin - 9.21
7. Petra Bukovčan - 9.68
9. Ana Sikirić - 9.69
12. Bela Steinocher - 9.83
20. Matea Mijatović - 10.22
21. Mia Mičević - 10.24
22. Paulina Bilić - 10.29
31. Dora Zeba - 10.79
32. Mia Gordana Ovčariček - 10.81
41. Nika Radaković - 11.42
42. Sara Semenski - 11.48
43. Sonja Cetinja - 11.50
50. Lucija Mekterović - 11.70
51. Zora Galović - 11.77
53. Sofia Hleb - 11.86
57. Mia Kolembus - 12.33
59. Leona Jušinski - 12.43
62. Lota Tkalec - 12.98

300m, visoki start, limačice
8. Lina Fell - 55.00
16. Katarina Akmađić - 1:01.16
20. Rafaela Čauš - 1:02.56

skok u dalj, zona, limačice
2. Josipa Klišanin - 4.12
7. Dorotea Strojin - 3.51
8. Petra Bukovčan - 3.41
13. Ana Sikirić - 3.28
17. Paulina Bilić - 3.22
18. Matea Mijatović - 3.20
21. Bela Steinocher - 3.14
24. Dina Fell - 3.11
27. Mia Gordana Ovčariček - 3.06
31. Sofia Hleb - 2.85
33. Lucija Mekterović - 2.79
35. Dora Zeba - 2.71
37. Sonja Cetinja - 2.59
38. Mia Mičević - 2.53
40. Katarina Akmađić - 2.52
47. Rafaela Čauš - 2.32
49. Nika Radaković - 2.25
50. Lota Tkalec - 2.16
52. Nika Kolembus - 2.14
54. Mia Kolembus - 2.10
- Leona Jušinski - bez rezultata
- Zora Galović - bez rezultata

štafeta 4 x 60m, visoki start, limačice
2. HAAK Mladost (Petra Bukovčan, Bela Steinocher, Ana Sikirić, Josipa Klišanin) - 38.21

60m, visoki start, limači
12. Lovro Vuksanić - 10.01
18. Lovro Radović - 10.45
24. Tibor Sulje - 10.98
28. Lovro Kukec - 11.61
29. Damjan Grabušić - 11.75
30. Gabrijel Šamec - 11.86
36. Emanuel Čauš - 12.69

300m, visoki start, limači
18. David Jušinski - 1:08.24
19. Leon Triplat - 1:17.36

skok u dalj, zona, limači
8. Lovro Vuksanić - 3.19
17. Lovro Radović - 2.92
22. Lovro Kukec - 2.49
23. Matija Lojić - 2.42
26. Leon Triplat - 2.33
27. Teo Lojić - 2.27
28. Damjan Grabušić - 2.21
32. Emanuel Čauš - 1.67
- Tibor Sulje - bez rezultata

vortex 130g, limači
25. Paulo Herceg - 18.60
28. Maks Ordanić - 17.37
30. Gabrijel Šamec - 15.84
32. David Jušinski - 15.82
34. Teo Lojić - 13.95
35. Matija Lojić - 13.70

60m, mlađe kadetkinje
19. Gabriela Dolenec - 9.73
26. Lucija Koščević - 10.32
31. Helena Petrić - 11.60

300m, mlađe kadetkinje
1. Marta Musladin - 45.04

skok u dalj, zona, mlađe kadetkinje
1. Marta Musladin - 4.81
18. Nika Knežević - 3.55
22. Elizabeta Šamec - 3.40

vortex 130g, mlađe kadetkinje
22. Helena Petrić - 21.56
23. Gabriela Dolenec - 18.92
27. Lucija Koščević - 13.56

60m, mlađi kadeti
9. Jan Cvrtila - 9.99

200m, starije kadetkinje
3. Tara Marković - 27.31
10. Petra Velić - 28.75
11. Paula Madić - 28.81
12. Nicole Kušanić Persuk - 28.96
17. Monica May Start - 29.18
18. Hana Šmid Borković - 29.37
25. Jana Klišanin - 30.07
29. Jana Burek - 30.77
31. Tina Križ - 31.13
35. Lara Silić - 31.63
36. Laura Colnago - 31.68
38. Charline Tihava - 31.92
39. Maria Mihaljević - 32.06
42. Marta Matanović - 32.37

600m, starije kadetkinje
7. Irma Kuzmanović - 1:55.00

300m, prepone, starije kadetkinje
2. Jana Klišanin - 53.18
9. Jana Burek - 56.81

skok u dalj, starije kadetkinje
12. Tina Križ - 3.95

Bacanje koplja 500g, starije kadetkinje
4. Lucija Picek Posavec - 18.96
5. Lucija Jagečić - 18.80

štafeta 4 x 60m, starije kadetkinje
2. HAAK Mladost i (Nicole Kušanić Persuk, Hana Šmid Borković, Jana Klišanin, Tara Marković) - 53.71
5. HAAK Mladost III (Tina Križ, Jana Burek, Monica May Staraj, Petra Velić ) - 56.47
- HAAK Mladost II (Maria Mihaljević, Marta Matanović, Charline Tihava, Laura Colnago) - DQ

200m, stariji kadeti
3. Mario Mlinar - 26.29
6. Grigor Stojaković - 27.17
8. Ivan Periša - 27.30
9. Marijan Lažeta - 29.40

600m, stariji kadeti
6. Matko Jurčić - 1:43.32

300m, prepone, stariji kadeti
2. Marijan Lažeta - 50.51

skok u vis, stariji kadeti
2. Mario Mlinar - 1.45
3. Grigor Stojaković - 1.40

štafeta 4 x 100m, stariji kadeti
1. HAAK Mladost (Ivan Periša, Marijan Lažeta, Mario Mlinar, Grigor Stojaković) - 51.23

200m, mlađi juniori
4. Manuel Jandroković - 23.84
9. Mateo Ajdin - 25.94
10. Mihael Lotrič - 26.09
12. Filip Pranjić - 26.97

600m, mlađi juniori
1. Manuel Jandroković - 1:31.87
2. Mateo Ajdin - 1:33.01
5. Jan Zvonimir Nemet - 1:39.66

štafeta 4 x 100m, mlađi juniori
1. HAAK Mladost (Mihael Lotrič, Jan Zvonimir Nemet, Filip Pranjić, Mateo Ajdin) - 51.64

Bacanje koplja 600g, žene
4. Nika Aralica - 23.67

200m, muški
8. David Fogadić - 24.91
11. Jan Kaplan - 26.20

Bacanje kugle, muški
8. Franjo Ordanić - 7.29